fbpx
İLGİ ALANLARIMIZ

Web Tasarım

Web sitelerinizi telefon, tablet'e göre android ve ios uyumlu tasarlıyoruz. Firma renklerinize göre uyarlı ve kullanışlı tasarımlar sunuyoruz.

Web Yazılım

Web siteniz için, istediğiniz özel kısım ve alanları yapmaktayız. İşleriniz de size kolaylık sağlaması için hayal ettiğiniz çoğu projeyi aktif ediyoruz.

E-Ticaret Hizmetleri

Ürünlerinizin satışını arttırın. E-ticaret paketlerimiz ile arkanıza yaslanın ve satışları izleyin.

Seo Optimizasyon

Web sitelerinize yapmış olduğumuz Seo çalışması ile arama motorlarında üst sıralar da yer alıyorsunuz.

Sosyal Medya Yönetimi

Şirketinizin sosyal medya hesaplarını yönetiyor, kurumsal renklerinize göre içerik, görseller hazırlıyor ve hesaplarınızın analizlerini yaparak yükselmenizi sağlıyoruz.

Ürün Fotoğrafçılığı

E-ticaret siteleriniz için ürünlerinizin fotoğraflrını stüdyo ortamında çekip, sitenize eklenmesi için fotoğrafı boyutlandırıp, kırparak dijital ortamda sizlere sunuyoruz.

Grafik Hizmetleri

Firmanız için en güzel şekil de logo ve reklam çalışmalarınızı yapıyoruz. Çalışmalarımız dijital baskı işlemlerine uyumlu şekilde olup yüksek çözünürlükte hazırlanmaktadır.

Video Tanıtım

Firmanızı ve ürünlerinizi sosyal medya'da tanıtmak için video haline getirerek kurgu oluşturup izleyicilere sunuyoruz. Çekimlerimiz ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Drone çekimlerimiz vardır.
Genel Sorular 🙂

Ali Bey
Ürünlerimin satışını arttırmak istiyorum
Bizi arayın gerekli işlemleri tamamlayalım ve arkanıza yaslanıp satış raporlarınızı inceleyin.
Ercan Bey
Firmam sosyal medya'da hiç iyi değil 🙁
Dert etmeyin! hesaplarınızın analizlerini yaparak gerekli işlemleri tamamlıyor ve hesaplarınızı uçuşa geçiriyoruz.
Onur Bey
Bu işlerin hepsini yönetecek bir ajans yok mu ?
En büyük sorununuz 🙂 sistemli bir şekilde ilerlemek ve güzel sonuçlar almak için bize ulaşınız.
Neler Yaparız ?

Kurumsal Çözüm Ortağınız. arfajans

ArfAjans?
MERAK ETTİKLERİNİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin genel de merak ettiği, işlerin nasıl sonuçlandığını ve satış sonrası hizmet ile alakalı konuları soru-cevap şeklinde derledik.
 • Sosyal medya yönetimi nasıl oluyor ?

  Şirketinizin tüm sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Özel günlerde, şirket içi duyurular, aktiviteleriniz ve sektörünüze göre hizmetlerinizi içerik ve görsel haline getirerek tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşıyoruz. Detaylı analiz ederek hesaplarınızı uçuruyoruz.

 • Web sitesi yaptırmak için neler gerekiyor ?

  Öncelikle sektörünüze, firma renklerinize göre bir tasarım belirliyoruz. Yaptığınız işi hizmetlerinizi, firma geçmişinizi, referanslarınızı, şirket için fotoğraf ve videolarınızı, iletişim bilgilerinizi, ürünlerinizi web sitenize ekliyoruz. Siteme fotoğraf yada içerik eklemek istiyorum ? İlerleyen günler de sitenize görsel yada içerik eklemek için sizlere panel veriyoruz. Bu panelden çok kolay bir şekilde sitenizi yönetebiliyorsunuz. Sorularınız için her zaman destek ekibimize ulaşabileceksiniz.

 • Satış sonrası destek nasıl oluyor ?

  Bizden satın almış olduğunuz web site tasarım ve e-ticaret sitelerinde herhangi bir sorun çıkarsa ücretsiz destek sağlıyoruz. Sizlere yapmış olduğumuz yazılımlar da ekstra istekleriniz olursa, fiyat teklifimi veriyoruz.

 • Ürünlerimizi internetden satmak için ne yapmam gerekiyor ?

  Artık herşey internet çağına dönmeye başladı. Ürün satışlarınız için e-ticaret paketlerimizden seçmiş olduğunuz bir paketi sitenize kuruyoruz. Ürünlerinizi sitenize nasıl ekleyeceğinizi ve siteyi nasıl kullanabileceğinizi sizlere tarif ediyoruz. Sitenize kredi kartı ile satış için sanal pos ekliyoruz. Müşteriler ürün satın aldıkça sizlere telefondan bildirim geliyor. Müşterinin almış olduğu ürün, müşterinin kargo adresi vs... Tek yapmanız gereken siteniz ile ilgilenmek bunun haricinde herşeyi sistem otomatik yapmaktadır.

0+
Ekibimiz
0+
Biten İşler
0+
Açık İşler
0+
Teknik Destek
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba